3d Duvar Kağıtları

Ev ve çalışma alanlarınızı kişiselleştirmeniz için artık kişiye özel duvar kağıtlarımız, ev duvar kağıtları, çocuk odası duvar kağıdı, bebek odası duvar kağıdı ve salon vb. duvarlarınıza eğlenceli, çarpıcı, renkli, romantik, nostaljik, sanatsal duvar kağıdı dekorasyonları yaptırmak çok kolay. Kafe, otel, restoran, ve hastane gibi kurumlarda, kurumsal logoları veya seçilen görselleri duvar kağıdı haline getirip, farklı bir konsept ve muhteşem bir duvar kağıtları dekorasyonu oluşturuyoruz.

3d-Duvar-Kağıtları-1
3d-Duvar-Kağıtları-2
3d-Duvar-Kağıtları-3
3d-Duvar-Kağıtları-4

3d Temperli Tezgah Arası Cam

Tezgah arası cam panel hanımların mutfakta uzun süreler geçirdiğinden mutfakların daha şık ve modern olmasını istemesiyle birlikte sağlık ve hijyenik olması da istenmektedir.

Tezgah arası cam panel mutfağınıza değişik stil katacak üründür. 3d çalışmalarımız ile mutfak arası cam paneller yerini farklı bir boyuta taşımaktadır.

Tezgah arası cam duvara montaj esnasında kullanılan malzemeler boyanızı, fayanslarınızı veya zeminde bulunan herhangi bir yüzeye tahrip edici özelliği bulunmaz. Kanserojen bir madde içermediği  gibi uzun ömürlüdür. Tamamen kendi hayallerinizi üç boyuta yansıtarak grafik çalışmalarımız ile yüksek baskı kalitesinde a sınıfı ürünler elde edilerek mutfaklarınıza farklı bir konsept katabilirsiniz.

Mutfak tezgah arası cam panelin montajı da oldukça kolaydır. Mutfağınızda istenmeyen görüntüler, ağır temizlik gerektirecek durumların oluşmasına sebep vermez. Kalınlık olarak 6mm olan ürünlerimiz artık tamamen 2 boyuttan çıkarak 3 boyutlu hale gelmiştir.

Temperli Cam 1
Temperli Cam 2
Temperli Cam 3
Temperli Cam 4